hodowala maltańczyków rodowód zkwp maltańczyki fci Salon pielęgnacji psów Salon pielęgnacji psów

O Naszej Hodowli

      Moja  bajka zaczęła się gdy byłam jeszcze dzieckiem. Wtedy to sprowadzałam do domu różne psie przybłędy, niestety ze względu na warunki mieszkaniowe o psie mogłam tylko marzyć. W 2007 roku zakupiłam swojego pierwszego psa Yorka Ginę. Chociaż z Giną nigdy nie rozpoczęłam kariery wystawowej, jeździłam na wystawy jako widz i tam też zakochałam się w rasie maltańczyk. W 2011 roku mąż kupił mi upragnioną suczkę Antoninę Tuches „Nela”, trzy miesiące później zamieszkała z nami Duszka z Kociego Dworu. Tak powstała nasza mała hodowla.

 

     Maltańczyki pozwoliły mi odnaleźć spełnienie i pasję. Codzienne życie z Nimi to bezwarunkowa miłość, cudowne hobby wymagające mnóstwo czasu, wyrzeczeń i poświęcenia. Nasze psiaki są pełnoprawnymi członkami rodziny, towarzyszącymi nam w wakacyjnych wycieczkach. Priorytetem mojej hodowli jest hodować piękne i zdrowe maltańczyki z doskonałą psychiką.

 

Hodowla jest zarejestrowana w  Związku Kynologicznym w Polsce oddział w Rzeszowie.

Pieski są  pod opieką weterynaryjną, oraz stałymi klientami mojego salonu piękności.

AKTUALNOŚCI

Mamy szczeniaczki Maltańczyki

2015-08-08

W dniu 21.06.2015 w naszej domowej hodowli powitaliśmy nowy miot -2 pieski po naszym Championie Polski Maffinku oraz Nelusi( Antonina Tuches)

więcej

CACIB Wrocław 2014

2014-09-28

28.09.2014 r.CACIB  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław

Nasz Mafiś spisał się na medal i to złoty!! Został oceniony przez sędzię Pana Giuseppe Alesandra (IT) na oc. dosk. lok 1 CWC Jesteśmy bardzo dumni z naszego Fisia <3

więcej
Muchitto - prawdziwa hodowla psów rasy Maltańczyk
 
stop pseudohodowlon